SU DEPOSU FİYATLARI


Firmamız İstanbul-Pendik mevkiinde hizmet vermekte olup istenilen ebat ve ölçüde Dikey ve Yatay Paslanmaz su depolarının imalatını yerinde ve atölyede üretim ve kurulum yapmaktayız.

Firmamız, “kaliteli ürünler ve dünya standartlarında çözümler” ilkesi ile yola çıkmış ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini daima ön planda tutarak uzman personel ve mühendis kadrosuyla hizmet vermektedir.


Misyonumuz; Sektörde global bir şirket olmak, kendine güvenen ve daima ileriye bakan, müşteri gereksinim ve taleplerini nokta atışıyla karşılayan bir firma olmak.

Branşında lider, kalıcı çözümler sunan, güvenilir, gelişen teknolojiyle kendini sürekli güncel tutarak siz değerli müşterilerimizin taleplerine çözüm üreten ve akla ilk gelen çözüm ortağınız olabilmeyi hedefleyen bir firma haline gelmektir.


Misyonumuz; Verdiği hizmetlerle kalitesi ile adından söz ettirmeyi her zaman bilen, şirket sisteminde insan sağlığı, güvenliği ve müşteri memnuniyetini politika edinerek sektörün en iyisi olmayı hedefleyerek ilerlemek ve global bir şirket olmaktır.